JavaScript is not enabled in your browser.

Wie is wie?

Op een school werken veel personeelsleden. Hieronder kun je zien wie er bij ons op school werken en/of betrokken zijn:

Docenten

J. Ayed

J. Ayed

Frans

jayed@sjm.nl
P. Bekelaar

P. Bekelaar

Engels, Anglia

pbekelaar@sjm.nl
M. Destanovic

M. Destanovic

Economie

mdestanovic@sjm.nl
J.M. van Dijk

J.M. van Dijk

Nederlands

avdijk@sjm.nl
F. Elsendoorn

F. Elsendoorn

Biologie

felsendoorn@sjm.nl
M. van Franeker

M. van Franeker

Economie

mvfraneker@sjm.nl
M.P.W. Hoppenbrouwer

M.P.W. Hoppenbrouwer

Engels

mhoppenbrouwer@sjm.nl
M.J. de Jong

M.J. de Jong

Nask

mdjong@sjm.nl
R.H.J.A. Kuckelkorn

R.H.J.A. Kuckelkorn

BTE, Art

rkuckelkorn@sjm.nl
J. Nagtzaam

J. Nagtzaam

Aardrijkskunde

jnagtzaam@sjm.nl
H.J.C. van Oosten

H.J.C. van Oosten

Geschiedenis

hjvoosten@sjm.nl
O.S. Panday

O.S. Panday

Engels

opanday@sjm.nl
W. Plugge - v.d. Hout

W. Plugge - v.d. Hout

Biologie

wplugge@sjm.nl
J.M. Teubel

J.M. Teubel

Biologie

mteubel@sjm.nl
M.C. van Toor

M.C. van Toor

Lichamelijke opvoeding

mvtoor@sjm.nl
M. Bannink

M. Bannink

Muziek

mbannink@sjm.nl
J.W.M. Schoof

J.W.M. Schoof

Wiskunde

mschoof@sjm.nl
J. v. Nieuwenhuizen

J. v. Nieuwenhuizen

Nask

jvnieuwenhuizen@sjm.nl
D. de Wekker

D. de Wekker

Lichamelijke opvoeding

ddwekker@sjm.nl
H. de Vries

H. de Vries

Nederlands

hdvries@sjm.nl
L. van de Vreugde

L. van de Vreugde

Beeldende vorming

lvdvreugde@sjm.nl
S. Al Makhfi

S. Al Makhfi

Wiskunde

samakhfi@sjm.nl
S.A. Bikhari

S.A. Bikhari

Wiskunde

sbikhari@sjm.nl
C. Ong-A-Kwie

C. Ong-A-Kwie

Nederlands

congakwie@sjm.nl
S. Altin

S. Altin

Geschiedenis

saltin@sjm.nl
A. Vos

A. Vos

Nederlands

avos@sjm.nl
B. de Bruijne

B. de Bruijne

Economie

Bdbruijne@sjm.nl
I. Gagestein

I. Gagestein

Beeldende vorming, Standby

igagestein@sjm.nl
H. Baran

H. Baran

biologie

hbaran@sjm.nl
R. Bruins

R. Bruins

Frans

rbruins@sjm.nl
N. Elizabeth

N. Elizabeth

Engels

nelizabeth@sjm.nl
R. Gerritsma

R. Gerritsma

Lichamelijke opvoeding

rgerritsma@sjm.nl
N. van Heteren

N. van Heteren

Nask

nvheteren@sjm.nl
R. van Holten

R. van Holten

Aardrijkskunde

rvholten@sjm.nl
E. Meijers

E. Meijers

Engels

emeijers@sjm.nl
B. van Collenburg

B. van Collenburg

Leraar-assistent Nederlands

bvcollenburg@sjm.nl
J . van der Kolk

J . van der Kolk

geschiedenis

jvdkolk@sjm.nl
S.Mooy

S.Mooy

wiskunde

smooy@sjm.nl
M. Glavimans

M. Glavimans

ITTL

mglavimans@sjm.nl
H. den Held

H. den Held

Engels

hdheld@sjm.nl
C. de Jong

C. de Jong

Geschiedenis

cdjong@sjm.nl
R. Jongeling

R. Jongeling

TOV

rjongeling@sjm.nl
G. van Merwijk

G. van Merwijk

Duits

gvmerwijk@sjm.nl
I. van Papeveld

I. van Papeveld

Duits

ivpapeveld@sjm.nl
I. v. Rest

I. v. Rest

Maatschappijleer

ivrest@sjm.nl
D. Sluimer

D. Sluimer

Lichamelijke opvoeding

dsluimer@sjm.nl
M. Verloop

M. Verloop

Nederlands

mverloop@sjm.nl
J. Vrijland

J. Vrijland

Wiskunde

jvrijland@sjm.nl
A. Ros

A. Ros

LEF

aros@sjm.nl

Mentoren

M. Schoof

M. Schoof

Coach 1A

mschoof@sjm.nl
H. de Vries

H. de Vries

Coach 1A

hdvries@sjm.nl
R.Bruins

R.Bruins

Coach 1B

rbruins@sjm.nl
I. Gagestein

I. Gagestein

Coach 1B

IGagestein@sjm.nl
D. van Eek

D. van Eek

Coach 1C

dveek@sjm.nl
D. de Wekker

D. de Wekker

Coach 1C

ddwekker@sjm.nl
R. Gerritsma

R. Gerritsma

Coach 1D

rgerritsma@sjm.nl
O. Panday

O. Panday

Coach 1D

opanday@sjm.nl
S. Altin

S. Altin

Coach 1E

saltin@sjm.nl
M.Teubel

M.Teubel

Coach 1E

mteubel@sjm.nl
H. Baran

H. Baran

Coach 1F

hbaran@sjm.nl
J. Nagtzaam

J. Nagtzaam

Coach 1F

jnagtzaam@sjm.nl
M. van Franeker

M. van Franeker

Coach 2A

mvfraneker@sjm.nl
M. Bannink

M. Bannink

Coach 2B

mbannink@sjm.nl
H. den Held

H. den Held

Coach 2C

hdheld@sjm.nl
I. van Rest

I. van Rest

Coach 2D

ivrest@sjm.nl
J. van Nieuwenhuizen

J. van Nieuwenhuizen

Coach 2E

jvnieuwenhuizen@sjm.nl
L. v.d. Vreugde

L. v.d. Vreugde

Coach 2F

lvdvreugde@sjm.nl
M. Glavimans

M. Glavimans

Coach 2G

mglavimans@sjm.nl
M. de Jong

M. de Jong

Mentor 3A

mdjong@sjm.nl
W. Plugge

W. Plugge

Mentor 3B

wplugge@sjm.nl
R. van Holten

R. van Holten

Mentor 3C

rvholten@sjm.nl
N. Elisabeth

N. Elisabeth

Mentor 3D

nelizabeth@sjm.nl
S. Bikhari

S. Bikhari

mentor 3E

sbikhari@sjm.nl
A. Vos

A. Vos

Mentor 3F

avos@sjm.nl
M. Destanovic

M. Destanovic

Mentor 3G

mdestanovic@sjm.nl
F. Elsendoorn

F. Elsendoorn

Mentor 4A

felsendoorn@sjm.nl
A. van Dijk

A. van Dijk

Mentor 4B

avdijk@sjm.nl
J. van der Kolk

J. van der Kolk

Mentor 4C

jvdkolk@sjm.nl
B. de Bruijne

B. de Bruijne

Mentor 4D

Bdbruijne@sjm.nl
M. Hoppenbrouwer

M. Hoppenbrouwer

Mentor 4E

mhoppenbrouwer@sjm.nl
C. Ong-A-Kwie

C. Ong-A-Kwie

Mentor 4F

congakwie@sjm.nl
S. Al Makhfi

S. Al Makhfi

Mentor 4G

samakhfi@sjm.nl

Leerjaarcoördinatoren

M.C. van Toor

M.C. van Toor

Leerjaarcoördinator klas 1

mvtoor@sjm.nl

OOP

J. Breevaart - Dupon

J. Breevaart - Dupon

HR/bestuurssecretaris

jbreevaart@sjm.nl
S. Philip

S. Philip

HR adviseur

sphilip@sjm.nl
T. Vijfvinkel - van Huet

T. Vijfvinkel - van Huet

hoofd secretariaat

tvijfvinkel@sjm.nl
J. Giesbers

J. Giesbers

administratief medewerkster

jgiesbers@sjm.nl
L. Immerzeel - de Wilt

L. Immerzeel - de Wilt

administratief medewerkster

limmerzeel@sjm.nl
H. van den Ende-Verlinde

H. van den Ende-Verlinde

administratief medewerkster

hvdende@sjm.nl
B. Passchier

B. Passchier

roostermaker

bpasschier@sjm.nl
K. Roos

K. Roos

hoofdconciërge

kroos@sjm.nl
J. Kuiper

J. Kuiper

conciërge

jkuiper@sjm.nl
L. Hagestein

L. Hagestein

concierge

lhagestein@sjm.nl
A. Keijzer

A. Keijzer

applicatiebeheerder

akeijzer@sjm.nl
I. Bormann

I. Bormann

systeembeheerder

ibormann@sjm.nl
S. de Rooij

S. de Rooij

zorg/toegepaste psychologie

sdrooij@sjm.nl
R. Kuiters-Heskes

R. Kuiters-Heskes

onderwijsassistent wiskunde

rkuiters@sjm.nl
L. van Golen

L. van Golen

Onderwijsassistent Zorg

lvgolen@sjm.nl
C. van Londen

C. van Londen

Onderwijsassistent Nederlands

cvlonden@sjm.nl
B. van Zelm

B. van Zelm

Onderwijsassistent/TOA Nask en biologie

bvzelm@sjm.nl

Schoolondersteuningsteam

Dorien van Eek

Dorien van Eek

Ondersteuningsteam, pestcoördinator

dveek@sjm.nl
Annemiek van Dijk

Annemiek van Dijk

Ondersteuningsteam

avdijk@sjm.nl
Samantha de Rooij

Samantha de Rooij

ondersteuningsteam

sdrooij@sjm.nl
Ike Schols

Ike Schols

medewerker ondersteuningsteam

ischols@sjm.nl

Vertrouwenspersoon

Mw. Hoppenbrouwer

Mw. Hoppenbrouwer

Vertrouwenspersoon

mhoppenbrouwer@sjm.nl
Mw. Ong-A-Kwie

Mw. Ong-A-Kwie

vertrouwenspersoon

congakwie@sjm.nl

Leerlingenraad

Aimee Doesborgh

Aimee Doesborgh

Leerlingenraad

Lizzy de Regt

Lizzy de Regt

Leerlingenraad

Maayke Seykens

Maayke Seykens

Leerlingenraad

Delano v.d. Hurk

Delano v.d. Hurk

Leerlingenraad

Emma Salomé

Emma Salomé

Leerlingenraad

Tutoren

Lieke Wuister

Lieke Wuister

Esther van Leeuwen

Esther van Leeuwen

Jasper Grootveld

Jasper Grootveld

Amber Dekker

Amber Dekker

Wessel Gelderblom

Wessel Gelderblom

Sophie Wagenaar

Sophie Wagenaar

Emma Hubel

Emma Hubel

Femke du Mortier

Femke du Mortier

Noor van Dam

Noor van Dam

Ashley van Ammers

Ashley van Ammers

Sigrid Vos

Sigrid Vos

Karleyn Eygendaal

Karleyn Eygendaal

Suze Vink

Suze Vink

Lisa Buist

Lisa Buist

Ouderraad

Ouderraad

Ouderraad

2021-2022

ouderraad@sjm.nl

Schoolleiding

W.J. Punt

W.J. Punt

Directeur-bestuurder

J. Govaart

J. Govaart

Teamleider onderwijs en ontwikkeling

jgovaart@sjm.nl
T. van den Bos

T. van den Bos

Teamleider leerlingen bovenbouw

tvdbos@sjm.nl
H. Stengs

H. Stengs

Teamleider leerlingen onderbouw

hstengs@sjm.nl
J. Breevaart

J. Breevaart

Bestuurssecretaris

jbreevaart@sjm.nl

Medezeggenschapsraad

Mw. M. Schoof

Mw. M. Schoof

Voorzitter MR

medezeggenschapsraad@sjm.nl
Mw. T. Vijfvinkel

Mw. T. Vijfvinkel

Vice-voorzitter (personeel)

medezeggenschapsraad@sjm.nl
Mw. L. Immerzeel

Mw. L. Immerzeel

Lid MR personeel

medezeggenschapsraad@sjm.nl
dhr. R. van Holten

dhr. R. van Holten

MR lid personeel

medezeggenschapsraad@sjm.nl
Mw. F. Abdelouhab

Mw. F. Abdelouhab

MR lid ouders

Mw. F. Altay

Mw. F. Altay

MR lid ouders

Evi Klop

Evi Klop

Lid MR leerlingen

Carlyne van der Valk

Carlyne van der Valk

MR lid leerlingen

Raad van Toezicht

Mw. D.M.J. van Bennekom

Mw. D.M.J. van Bennekom

Voorzitter

info@sjm.nl
E.A.K.W. van de Wijngaart

E.A.K.W. van de Wijngaart

Auditcommissie

info@sjm.nl
M.F.M. Mooijman

M.F.M. Mooijman

Secretaris

info@sjm.nl
F. Dubbelman

F. Dubbelman

Lid van Raad van Toezicht

info@sjm.nl
W.J. Grootveld

W.J. Grootveld

Lid van Raad van Toezicht

info@sjm.nl