JavaScript is not enabled in your browser.
|

Ommen, groep 1, dag 1

Vandaag om 8:00 uur zagen we allemaal gespannen gezichtjes op het schoolplein. Maar niet alleen van de kinderen, ook de ouders vonden het erg spannend.Toen beide bussen gearriveerd waren hebben ze keurig netjes hun eigen bed opgemaakt en hebben we met elkaar geluncht.
Vervolgens gingen de klassen met verschillende sporten aan de slag. Mountainbiken, longboarden, kajakken en een hoogteparcours stonden op de planning. De meeste kinderen hebben ons ontzettend verrast met hun enthousiasme, vrolijkheid en gezelligheid.
Na een middag vol sportieve activiteiten stond er een heerlijke pasta op het menu.
S'avonds werd er in de donkere bossen van Ommen het dierengeluidenspel gespeeld. Het bleef nog lang onrustig in de bossen. Het weer zat mee en we hebben met elkaar een heerlijke dag beleeft!

Aanbevolen nieuwsberichten

Heel veel plezier en vriendschappen
|

Parijs en Berlijn

Verwachte aankomsttijd: Parijs: gearriveerd Berlijn: 23:00 uur...
Lees verder
|

Voorlichtingsavonden 27&28 januari

...
Lees verder
|

Een spetterend 2025!

...
Lees verder