Wie is wie

Wie is wie

Op een school werken veel personeelsleden. Hieronder kun je zien wie er bij ons op school werken en/of betrokken zijn:

J.B. Adriaanse
Maatschappijleer
T. Aleman
L.O.
J. Ayed
Frans
M. Bannink
Muziek
P. Bekelaar
Engels, Anglia
W.M. Blom
Geschiedenis
H.W. Dam
Biologie
E. Donkersloot
Wiskunde
M. Destanovic
Economie
J.M. van Dijk
Nederlands
D. van Eek
Handvaardigheid
M. Eliasar
Wiskunde
E. Endenburg
Biologie
F. Elsendoorn
Biologie
R. van Es
Duits
M. van Franeker
Economie
S. Ganesh
Wiskunde
C. de Gier
CKV
J.M. Govaart
Muziek, DS
J.J.H. Habets
Duits
D.M. Heethuis
Nederlands
M.J. Hoek
Nask
I. van der Hoest
L.O.
M.P.W. Hoppenbrouwer
Engels, Frans
M.J. de Jong
Nask
H.B. Jubril
Engels
J.B. Kamphues
Nederlands
M.M.D. van Kerkhof-van Ast
Nask
M.J.C. de Kok
Nederlands
M. Korczak
Frans
H.W. Kruik
Nederlands
R.H.J.A. Kuckelkorn
BTE, Art
M.J. Lansbergen
Wiskunde, DS
O.S. Panday
Engels, Frans
S. al Makhfi
Wiskunde
S.P. Mourits
L.O.
K. Nieuwenhuis
Duits
J. Nagtzaam
Aardrijkskunde
J. v. Nieuwenhuizen
Nask
R. van den Oord
Engels
H.J.C. van Oosten
Geschiedenis
M. Orgers
Economie
Ü. Öz
Aardrijkskunde
W. Plugge - v.d. Hout
Biologie
F. Pronk
Engels
J.W.M. Schoof
Wiskunde
N. Smits - Horman
Levensbeschouwing
J. Schippers
Engels
J.M. Teubel
Biologie, ITTL
M.C. van Toor
L.O.
F. Tettelaar
Geschiedenis
G.E.J. Vogels
BTE, Engels
E. Voges
Nederlands
L. van de Vreugde
BTE, Art
A.H. de Vries
Nederlands
M. Wubben
Wiskunde
D. de Wekker
L.O.
W. de Wolf
Biologie
A. van Loenen
Directeur/bestuurder
C. van der Hoek
Teamleider onderbouw
J. Govaart
Teamleider bovenbouw
A. Ros
Teamleider docenten
A. Freijer
Teamleider docenten
J. van der Kolk
Teamleider onderwijs
L. Heeres
Management ondersteuner
J. Breevaart - Dupon
Directiesecretaresse, personeelsfunctionaris
T. Vijfvinkel - van Huet
hoofd secretariaat
J. Giesbers
administratief medewerkster
L. Immerzeel - de Wilt
administratief medewerkster
H. van den Ende-Verlinde
administratief medewerkster
K. Roos
hoofdconciërge
J. de Jager
Uitstuurcoördinator
J. Kuiper
conciërge
H. Wassink
Facilitair technisch medewerker
A. Keijzer
applicatiebeheerder
I. Bormann
systeembeheerder
S. Schmidt
technisch onderwijs assistent
S. de Rooij
Zorg/toegepaste psychologie
A. Kevenaar
onderwijsassistent OLC
R. Kuiters-Heskes
onderwijsassistent OLC
L. van der Vaart
onderwijsassistent OLC
J. van Nijkerken
vrijwilliger
J.B. Adriaansen
mentor klas 1A
J.B. Adriaansen
mentor klas 1B
B. Mourits
mentor klas 1C
W. Blom
mentor klas 1D
D. van Eek
mentor klas 1E
R. van den Oord
mentor klas 1F
U. Oz
Mentor klas 1G
M van Franeker
Mentor klas 2A
J. Ayed
Mentor klas 2B
E. Donkersloot
Mentor klas 2C
R. van Es
Mentor klas 2D
M. van Franeker
Mentor klas 2E
S. al Makhfi
Mentor klas 2F
M. Korczak
Mentor klas 2G
H. Dam
Mentor klas 3A
M. Schoof
Mentor klas 3B
M. van Toor
Mentor klas 3C
J. Habets
Mentor klas 3D
M. Destanovic
Mentor klas 3E
M. Orgers
Mentor klas 3F
E. Voges
Mentor klas 3G
I. van der Hoest
Mentor klas 3H
F. Elsendoorn
Mentor klas 4A
D. de Wekker
Mentor klas 4B
G. Vogels
Mentor klas 4C
H. Dam
Mentor klas 4D
L. Kruik
Mentor klas 4E
H.J. van Oosten
Mentor klas 4F
F. Tettelaar
Mentor klas 4G
M. Hoek
Mentor klas 4H
Floriene de Bats
Tutor klas 1A
Nikki Campen
Tutor klas 1A
Jennifer Donker
Tutor klas 1A
Noa Smith
Tutor klas 1A
Simon Boon
Tutor klas 1B
Selma Lanijr
Tutor klas 1B
Michelle van der Steen
Tutor klas 1B
Aïchia Thomas
Tutor klas 1B
Bram Lansbergen
Tutor klas 1C
Thijs Moekestorm
Tutor klas 1C
Zilah van der Lee
Tutor klas 1C
Emma Struijs
Tutor klas 1C
Misha Amesz
Tutor klas 1E
Jasmijn Janson
Tutor klas 1E
Laura Snijders
Tutor klas 1E
Kirsten van Toor
Tutor klas 1E
Kim van der Harst
Tutor klas 1F
Nida Örgü
Tutor klas 1F
Anouk Schippers
Tutor klas 1F
Carla de Lacerda Ribeiro Gomez
Tutor klas 1F
Omik Kharbanda
Tutor klas 1G
Floor van der Knaap
Tutor klas 1G
Manon Tieleman
Tutor klas 1G
Isa Smalbil
Tutor klas 1G
Alyshia Bhugwandass
Tutor
Tutoren 2018-2019
Bram Lansbergen
Voorzitter
Claudia Meijer
Alyssa de Goede
Abigael Silos
Floor Maagdenberg
Emma van Lambaart
Wesley Oors
Evy Stouten
Flin van Oorschot
Jennifer Donker
Peter van Uffelen
Ouderraad
2017/2018
J.B. Adriaanse
Voorzitter (pers.)
B. Mourits
Lid (personeel)
J.M. van Dijk
Lid (personeel)
T. Vijfvinkel
Lid (personeel)
P. de Waal
Lid (ouder)
P. Steenbergen
Lid (ouder)
B. Lansbergen
Lid (Leerlingraad)
Mw. D.M.J. van Bennekom
Voorzitter
E.A.K.W. van de Wijngaart
Penningmeester
M.F.M. Mooijman
Secretaris
F. Dubbelman
Lid van Raad van Toezicht
C.F. Frieling
Lid van Raad van Toezicht
W.J. Grootveld
Lid van Raad van Toezicht