SJM
update
0
Wie is wie

Wie is wie

Op een school werken veel personeelsleden. Hieronder kun je zien wie er bij ons op school werken en/of betrokken zijn:

Docenten
OOP
J. Breevaart - Dupon P&O
T. Vijfvinkel - van Huet hoofd secretariaat
J. Giesbers administratief medewerkster
L. Immerzeel - de Wilt administratief medewerkster
E. van der Linden coördinator facilitaire diensten
H. van den Ende-Verlinde administratief medewerkster
B. Passchier Roostermaker
K. Roos hoofdconciërge
J. Kuiper conciërge
H. Wassink Facilitair technisch medewerker
A. Keijzer applicatiebeheerder
I. Bormann systeembeheerder
S. Schmidt technisch onderwijs assistent
S. de Rooij Zorg/toegepaste psychologie
A. Kevenaar onderwijsassistent OLC
R. Kuiters-Heskes onderwijsassistent OLC
Ogenda Adolphin Onderwijsassistent OLC
J. van Nijkerken vrijwilliger
Ouderraad
Ouderraad 2020-2021
Leerlingenraad
Abigael Silos Leerlingenraad
Aimee Doesborgh Leerlingenraad
Roxanne van den Boogert Leerlingenraad
Ewanna Fister Leerlingenraad
Schoolleiding
W.J. Punt Directeur-bestuurder
C. van der Hoek Management adviseur
J. Govaart Teamleider leerlingen onderbouw
A. Ros Teamleider docenten
J. van der Kolk Management ondersteuner
M. Toebosch Teamleider docenten
T. van den Bos Teamleider leerlingen bovenbouw
Raad van Toezicht
Mw. D.M.J. van Bennekom Voorzitter
E.A.K.W. van de Wijngaart Penningmeester
M.F.M. Mooijman Secretaris
F. Dubbelman Lid van Raad van Toezicht
C.F. Frieling Lid van Raad van Toezicht
W.J. Grootveld Lid van Raad van Toezicht
Mentoren
J. Nagtzaam mentor klas 1A
H. de Vries mentor klas 1B
Ü. Öz mentor klas 1C
M. Korczak mentor klas 1D
D. van Eek mentor klas 1E
R. van Es mentor klas 1F
A.M. van Geest Mentor klas 1G
I. de Gruijter Mentor klas 2A
J. Ayed Mentor klas 2B
O. Panday mentor klas 2C
M. Schoof Mentor klas 2D
L. de Bruijne Mentor klas 2E
L. van de Vreugde Mentor klas 2F
M. de Jong Mentor klas 3A
R. van den Oord Mentor klas 3B
M. van Toor Mentor klas 3C
J. Habets Mentor klas 3D
M. Destanovic Mentor klas 3E
M. Orgers Mentor klas 3F
M. Teubel Mentor klas 3G
F. Elsendoorn Mentor klas 4A
A. van Dijk Mentor klas 4B
G. Vogels Mentor klas 4C
H. Dam Mentor klas 4D
P. Bekelaar Mentor klas 4E
H.J. van Oosten Mentor klas 4F
D. de Wekker Mentor klas 4G
S. Al Makhfi Mentor klas 4H
Tutoren
Alpha Sattler Tutor
Aquila Renirie Tutor
Bente Vermeulen Tutor
Britt Boers Tutor
Ceylin Yurdem Tutor
Danila Peterbroers Tutor
Emma van Buuren Tutor
Giada Kizis Tutor
Jort Pelikaan Tutor
Kelvin Zegers Tutor
Kim van Zundert Tutor
Maaike Pieters Tutor
Rachel Lin Tutor
Sacha Vrijdag Tutor
Senna Lindenberg Tutor
Seanna van Krimpen Tutor
Medezeggenschapsraad
H.J. van Oosten Voorzitter MR (personeel)
T. Vijfvinkel Vice-voorzitter (personeel)
Mw. Schoof Lid personeel MR
Vertrouwenspersoon
Mw. Hoppenbrouwer Vertrouwenspersoon
Gezinsspecialist
Marion Rodrigo Gezinsspecialist
menu