Wie is wie

Wie is wie

Op een school werken veel personeelsleden. Hieronder kun je zien wie er bij ons op school werken en/of betrokken zijn:

dhr. J.B. Adriaanse
Maatschappijleer (jbadriaanse@sjm.nl)
mw. T. Aleman
Lichamelijke opvoeding (taleman@sjm.nl)
mw. J. Ayed
Frans (jayed@sjm.nl)
dhr. M. Bannink
Muziek (mbannink@sjm.nl)
mw. D. Beltman
Nederlands (dbeltman@sjm.nl)
mw. P. Bekelaar
Engels, Anglia (pbekelaar@sjm.nl)
mw. W.M. Blom
Geschiedenis (wblom@sjm.nl)
dhr. H.W. Dam
Biologie (hdam@sjm.nl)
mw. M. Destanovic
Economie (mdestanovic@sjm.nl)
mw. J.M. van Dijk
Nederlands (avdijk@sjm.nl)
mw. D. van Eek
Handvaardigheid (dveek@sjm.nl)
dhr. F. Elsendoorn
Biologie (felsendoorn@sjm.nl)
mw. M. Eliasar
Wiskunde (meliasar@sjm.nl)
dhr. R. van Es
Duits (rves@sjm.nl)
mw. M. van Franeker
Economie (mvfraneker@sjm.nl)
mw. C. de Gier
CKV (cdgier@sjm.nl)
dhr. J.M. Govaart
Muziek, Digital Science (jgovaart@sjm.nl)
mw. J.J.H. Habets
Duits (jhabets@sjm.nl)
mw. D.M. Heethuis
Nederlands (dheethuis@sjm.nl)
dhr. M.J. Hoek
Natuur-/scheikunde (mhoek@sjm.nl)
mw. M.P.W. Hoppenbrouwer
Engels, Frans (mhoppenbrouwer@sjm.nl)
dhr. M.J. de Jong
Natuur-/scheikunde (mdjong@sjm.nl)
mw. H.B. Jubril
Engels (hjubril@sjm.nl)
dhr. J.B. Kamphues
Nederlands (jkamphues@sjm.nl)
mw. M.M.D. van Kerkhof-van Ast
Natuur-/scheikunde (pvkerkhof@sjm.nl)
mw. M.J.C. de Kok
Nederlands (mdkok@sjm.nl)
mw. A.M. Klarenbeek
Wiskunde (aklarenbeek@sjm.nl)
mw. M.J. de Klerk
Wiskunde (mdklerk@sjm.nl)
mw. H.W. Kruik
Nederlands (lkruik@sjm.nl)
dhr. R.H.J.A. Kuckelkorn
Beeldende vorming, Art (rkuckelkorn@sjm.nl)
dhr. M.J. Lansbergen
Wiskunde (mlansbergen@sjm.nl)
mw. O.S. Panday
Engels, Frans (opanday@sjm.nl)
dhr. S. al Makhfi
Wiskunde (smakhfi@sjm.nl)
dhr. P. Moree
Muziek, Nederlands (pmoree@sjm.nl)
dhr. S.P. Mourits
Lichamelijke opvoeding (bmourits@sjm.nl)
dhr. J. Nagtzaam
Aardrijkskunde (jnagtzaam@sjm.nl)
dhr. J. van Nieuwenhuizen
Natuur-/ Scheikunde (jvnieuwenhuizen@sjm.nl)
mw. R. van den Oord
Engels (rvdoord@sjm.nl)
dhr. H.J.C. van Oosten
Geschiedenis (hjvoosten@sjm.nl)
Mw. M. Orgers
Economie (morgers@sjm.nl)
mw. Ü. Öz
Aardrijkskunde (uoz@sjm.nl)
dhr. M. Piron
Lichamelijke opvoeding (mpiron@sjm.nl)
mw. W. Plugge - van der Hout
Biologie (wplugge@sjm.nl)
dhr. M. Rijnders
Geschiedenis (mrijnders@sjm.nl)
dhr. J. Schijvens
Natuur-/ Scheikunde (jschijvens@sjm.nl)
mw. J.W.M. Schoof
Wiskunde (mschoof@sjm.nl)
mw. N. Smits - Horman
Levensbeschouwing (nsmits@sjm.nl)
dhr. J.M. Teubel
Biologie, ITTL (mteubel@sjm.nl)
mw. S. Tivsiz
Duits (stivsiz@sjm.nl)
dhr. M.C. van Toor
Lichamelijke opvoeding (mvtoor@sjm.nl)
mw. F. Tettelaar
Geschiedenis (ftettelaar@sjm.nl)
dhr. J. Verhoef
Aardrijkskunde (Jverhoef@sjm.nl)
dhr. G.E.J. Vogels
Engels, Anglia (gvogels@sjm.nl)
mw. L. van de Vreugde
Beeldende vorming, Art (lvdvreugde@sjm.nl)
mw. A.H. de Vries
Nederlands (hdvries@sjm.nl)
mw. M. Wubben
Wiskunde (mwubben@sjm.nl)
dhr. D. de Wekker
Lichamelijke opvoeding (ddwekker@sjm.nl)
dhr. W. de Wolf
Biologie (wdwolf@sjm.nl)
A. van Loenen
Directeur
C. van der Hoek
Teamleider onderbouw (leerlingen)
J. van der Kolk
Teamleider bovenbouw (leerlingen)
A. Ros
Teamleider docenten
A. Freijer
Teamleider docenten
L. Heeres
Management ondersteuner
J.M. Govaart
Teamleider ondersteuner
J. Breevaart - Dupon
Directiesecretaresse, personeelsfunctionaris
T. Vijfvinkel - van Huet
hoofd secretariaat
J. Giesbers
administratief medewerkster
L. Immerzeel - de Wilt
administratief medewerkster
H. van den Ende
administratief medewerkster
K. Roos
hoofdconciërge
J. de Jager
Uitstuurcoördinator
J. Kuiper
conciërge
H. Wassink
Facilitair technisch medewerker
A. Keijzer
applicatiebeheerder
L. Bal
systeembeheerder
I. Bormann
systeembeheerder
S. Schmidt
technisch onderwijs assistent
S. de Rooij
Leerlingbegeleidster
A. Kevenaar
onderwijsassistent OLC
R. Kuiters-Heskes
onderwijsassistent OLC
L. van der Vaart
onderwijsassistent OLC
J. van Nijkerken
vrijwilliger
mw. M. Stuurman
Bibliotheek
mw. P. Groenendijk
Bibiotheek
A. van Dijk
mentor klas 1A
P. Moree
mentor klas 1B
B. Mourits
mentor klas 1C
D. Beltman
mentor klas 1D
D. van Eek
mentor klas 1E
R. van den Oord
mentor klas 1F
U. Oz
Mentor klas 1G
A. Klarenbeek
mentor klas 1H
M van Franeker
Mentor klas 2A
W. de Wolf
Mentor klas 2B
L. van de Vreugde
Mentor klas 2C
J. Kamphues
Mentor klas 2D
M. van Franeker
Mentor klas 2E
S. al Makhfi
Mentor klas 2F
M. Schoof
Mentor klas 2G
H. Dam
Mentor klas 3A
J.B. Adriaanse
Mentor klas 3B
M. van Toor
Mentor klas 3C
B. Jubril
Mentor klas 3D
M. de Jong
Mentor klas 3E
M. Destanovic
Mentor klas 3F
W. Blom
Mentor klas 3G
F. Elsendoorn
Mentor klas 4A
D. de Wekker
Mentor klas 4B
G. Vogels
Mentor klas 4C
H. Dam
Mentor klas 4D
O. Panday
Mentor klas 4E
H.J. van Oosten
Mentor klas 4F
F. Tettelaar
Mentor klas 4G
M. Hoek
Mentor klas 4H
Shelby Ferara
Tutor klas 1A
Lisa Poot
Tutor klas 1A
Kimberley de Schepper
Tutor klas 1A
Sam van den Driesche
Tutor klas 1B
Rick Peterbroers
Tutor klas 1B
Emma van der Zeeuw
Tutor klas 1B
Anri Beukes
Tutor klas 1C
Femke Peters
Tutor klas 1C
Pepita Zegers
Tutor klas 1C
Nicole Grootenboer
Tutor klas 1D
Ilayda Kerdel
Tutor klas 1D
Julia Korpershoek
Tutor klas 1D
Jara van der Gaag
Tutor klas 1E
Indy Ligtenberg
Tutor klas 1E
Jolijn Stuurman
Tutor klas 1E
Christiaan van Leeuwen
Tutor klas 1F
Romy van Os
Tutor klas 1F
Denise van den Tempel
Tutor klas 1F
Julia Gerla
Tutor klas 1G
Michelle Moerman
Tutor klas 1G
Jet Opmeer
Tutor klas 1G
Twan Crooswijk
Tutor klas 1H
Dewin Morad
Tutor klas 1H
Hieke van Rijswijk
Tutor klas 1H
Janna Boelrijk
Tutor klas 2A/2E
Linda Schoenmakers
Tutor klas 2A/2E
Manon Aarts
Tutor klas 2B
Jasmijn van der Donk
Tutor klas 2B
Neva Ceylan
Tutor klas 2C
Romana van Hoeven
Tutor klas 2C
Roxy Morelis
Tutor klas 2D
Kiki Nieborg
Tutor klas 2D
Isabella Daane
Tutor klas 2F
Amorn de Pater
Tutor klas 2F
Nikita Heij
Tutor klas 2G
Cicilia van Vliet
Tutor klas 2G
Bram Lansbergen
Voorzitter
Anri Beukes
Indira Luijendijk
Nanouk Meijer
Claudia Meijer
Alyssa de Goede
Abigael Silos
Floor Maagdenberg
Emma van Lambaart
Pepita Zegers
Wesley Oors
Evy Stouten
Flin van Oorschot
Jennifer Donker
Peter van Uffelen
Ouderraad
2017/2018
dhr. J.B. Adriaanse | Personeel
Voorzitter
dhr. B. Mourits | Personeel
Lid
mw. J.M. van Dijk | Personeel
Lid
mw. T. Vijfvinkel | Personeel
Lid
Dhr. P. de Waal | Ouder
Dhr. T. Ligtenberg | Ouder
dhr. P. Steenbergen | Ouder
MR 2016-2017
dhr. P.W.M. Kramers
Voorzitter
dhr. E.A.K.W. van de Wijngaart
Penningmeester
dhr. C.F. Frieling
Bestuurslid
mw. J.C. Snoeijenbos
Bestuurslid
dhr. M.F.M. Mooijman
Bestuurslid